Zitro Skrevet 12. januar 2009 #1 Skrevet 12. januar 2009 ... tenker dere da at prisen kanskje var litt for lav? Solgte nettopp stellebordet mitt, første ringte ca 3 minutter etter at den var ute, og det tikka inn 6 sms i løpet av de nærmeste timene... Så jeg kunne sikkert tatt 100-200,- mer for det, men nå er jeg ihverfall kvitt det og det var jo det jeg var ute etter uansett :-)
Blue Lady Skrevet 12. januar 2009 #2 Skrevet 12. januar 2009 Sånn tenker jeg også. Solgte akkurat en vogn, som gikk 10 min etter annonsen ble godkjent, fikk flere telefoner de neste timene. SÅ kunne kanskje tatt 500 mer, men samtidig er det godt å få solgt raskt, hater å måtte droppe prisen flere ganger for å få solgt, føler på en måte at jeg taper mer penger da, hihi.
jordbær mathilda Skrevet 12. januar 2009 #3 Skrevet 12. januar 2009 Ja... jeg la en gang ut en simo dypvogn,tror jeg hadde over 50 henvendelser! Tenkte da at jeg hadde satt den litt for lavt,men som du sa jeg ble fort kvitt den,og den ble hentet på døra. Men angret på at jeg ikke skrev høystbydene over 2000kr.f.eks.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå