Gå til innhold

Hold dere fast dere som har mannfolk som kjører Peppes Pizza


Anbefalte innlegg

Skrevet

Her var en kar innom i kveld med pizza til meg, jeg ble stående og snakke med fyren og sa at om han ikke hadde det travelt så kunne han komme inn og ta en sigarett sammens med meg før han evnt måtte videre. Han hadde visstnok god tid så det ble litt sex på meg i samme slengen og selvsagt så glemte han betalingen da han fikk telefon om at han hadde flere pizza som måtte kjøres ut så nå er det muligens en kar som har vært utro mens han var på jobb!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Pokker ta deg Anny. Han ringte akkurat hjem og ba om godt vær, den jævla horebukken.

Skrevet

Kanskje han rett og slett bare var single, horny og desperat?

Skrevet

sikkert ikke første hølet han har duppa den i,så lykke til med sykdommer og diverse....

Skrevet

Nå vet ikke jeg hva en hore tar, men en pizza i betaling høres ikke dyrt ut. Økonomisk mann.

Skrevet

Hun fikk seg et fett knull i tillegg til pizzaen. Så gevinsten gikk jo begge veier her. Kanskje aller mest til hun som også fikk en pizza.

Skrevet

Selvfølgelig, men å "glemme" å betale for pizzaen er vel ganske ufint.

Skrevet

Ja, han kom nettopp hjem og fortalte hele greia..

 

Han sa han hadde funnet drømmekvinnen og at han nå forlot meg og de fire barna våre for å leve sammen med deg..

Han pakket akkurat bagen og er på vei dit...Han sa han var overlykkelig over å ha funnet ei så flott dame som i tilegg hadde eget husvære. Vi har kommunal leilighet.. Jeg går på sosialtrygd og han kjører pizza..

Han sa han skulle flytte inn til deg med det samme....

 

Jeg vet ikke om jeg skal bli sinna eller ikke..

 

Jeg mener.... Her har jeg satt fire barn til verden med en pizzakjører og så kommer du og vifter med musa di og så stikker ham..

 

Jaja,, Jeg finner meg vel noe bedre etter hvert...

Skrevet

Jeesees!! Så han fant ett dumt naut å tømme tanken i.... Send inn historien til cupido..her imponerer du ikke desverre

Skrevet

hmm hvilken avdelig hører han til da?

kanskje jeg kan få han til å komme å levere her :)

Skrevet

hm... i tillegg til mulige sykdommer ble det jo kald pizza i tillegg... stakkars HI

Skrevet

Nå fikk jeg sinnsykt lyst på pizza!

Skrevet

Vet du ikke at det er ulovlig å utføre sextjenester fra 1.1.09? Også ta betaling i form av en pizza da....

Skrevet

For ikke å snakke om at du prøver deg på det gamle "Monica Lewinsky" trikset og sigaren der....

Skrevet

Jeg vil også vite hvilken avd:S:S

Skrevet

Er det ulovlig å SELGE sex, eller å kjøpe sex?

Skrevet

Se her ja, her har vi nok et prakteksemplar av ei HORE!! Utrolig hva noen jenter får seg til å gjøre...

Skrevet

ja ja men sann...det må jeg si, kanskje du fikk mange andre ting samtidig med pizzaen.. ta en tur til legen du, siden du sikkert ikke er den eneste som har gitt han sex på jobb....

 

vel vel, man gjør jo som man vil....men syns jo det høres rart ut... har lyst på pizza, gir sex.... og stolt av å slippe å betale... (selv om pizzaen antagelig var blitt kald....eller delte dere den før dere gikk til sengs???

Skrevet

Hmmmm..hvor ble det av HI??? Ikke så stolt lenger likevel??

Skrevet

Du kan jo ikke vite om han har dame vel? Det blir bare perverse spekulasjoner.. Han syns sikkert du var ei tøyte han oxo, flere mannfolk som driter i det om de bare har lyst på ett ligg! Finn deg et annet sted å skryt av griseriene dine!!!!

Skrevet

Hah! Hvis dette var i tønsberg vet i allefall jeg hvem det var!!

Skrevet

Det må jo bare ha vært i Tønsberg ja;0!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...