mamma-for-første-gang Skrevet 10. januar 2009 #1 Skrevet 10. januar 2009 Torsdag ettermiddag ble jeg endelig mamma til verdens vakreste lille gutt. Ble igangsatt 13 dager over termin, og selv om det var en tøff opplevelse å føde, så var det så absolutt verdt det. Gutten vår er helt perfekt, og nå skal vi bare kose oss masse framover. Lykke til alle dere som fortsatt venter på den beste opplevelsen i deres liv
Kristinanutten Skrevet 10. januar 2009 #6 Skrevet 10. januar 2009 Gratulerer så masse med en liten gutt! Har selv litt under 3 mnd til termin, men gleder meg til min tid kommer når jeg leser slike koselige innlegg.
lykkelig gravid trønder t 23/3 Skrevet 10. januar 2009 #7 Skrevet 10. januar 2009 gratulere så MASSE masse!
Bevind *har født*:) Skrevet 10. januar 2009 #8 Skrevet 10. januar 2009 Gratulere så masse og lykke til med den lille prinsen:) Nyt det:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå