Tøvsjura Skrevet 10. januar 2009 #1 Skrevet 10. januar 2009 natt til i dag våknet jeg av kraftige tak i korsryggen, akkurat slik som da fødselen var i gang med nr 1 sommeren 06. disse takene varte knapt 1/2 min og kom hvert 15 minutt, de ga seg etter et par timer og jeg sovnet. da jeg stod opp hadde de dabbet helt av, men har hatt murringer og KRAFTIG nedpress i hele dag! hadde en del nedpress i natt også, føltes ut som hun var på vei ut!! nå har jeg begynt å få tak som kommer og går, de sitter nederst i magen og så verker det litt mer i korsryggen. følelsen av hodet hennes som presser noe intenst på i bekkenet er vemmelig! kan det være at fødselen faktisk er i gang???
flypapir Skrevet 10. januar 2009 #2 Skrevet 10. januar 2009 Kan være fødsel på gang, men jeg tipper det er modningsrier ettersom du er i tvil.... Håper de tar seg opp og og blir kraftigere og mer regelmessig etterhvert! Lykke til!
Tøvsjura Skrevet 10. januar 2009 Forfatter #3 Skrevet 10. januar 2009 ja, det var det første som slo meg selv - modningsrier, men nå er jeg ikke fullt så enig med meg selv.. har liksom tatt seg mer opp og ryggen VERKER. vi får se om det kanskje er vår tur i natt tusen takk for lykkeønskning
flypapir Skrevet 10. januar 2009 #4 Skrevet 10. januar 2009 Spennende! Fælt å si det, men får håpe du får myyye mer vondt de neste timene slik at du får møte den lille i magen din om kort tid!
Tøvsjura Skrevet 10. januar 2009 Forfatter #5 Skrevet 10. januar 2009 hehe, ja den ser jeg håper det selv! nå er jeg lei og vil ha henne ut! vi får se om det tar seg opp, uansett er det jo ikke så lenge til hun er her
flypapir Skrevet 10. januar 2009 #6 Skrevet 10. januar 2009 Nei, du har henne ute om ikke lenge uansett! Ser nå at du har termin dagen etter meg og føler meg nesten litt snytt for fødsel her... Vil gjerne ha vondt jeg også!
Tøvsjura Skrevet 10. januar 2009 Forfatter #7 Skrevet 10. januar 2009 ja, har termin neste lørdag jeg - 17 og det føles ut som det er en evighet til! so far har jeg hatt kraftige tak nederst i magen og i korsryggen, dette forekommer mellom hvert 10 og 20 minutt så blir spennende å se når hun har tenkt seg ut! om det er modning betyr det vel at hun er her snart uansett håper jeg ikke går lenger enn til tirsdag for dette nedpresset er grusomt ubehagelig!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå