Anonym bruker Skrevet 9. januar 2009 #1 Skrevet 9. januar 2009 Før hadde jeg et normalt forhold til gråt, gråt av og til hvis jeg ble lei meg, av en film osv..var veldig lettrørt mens jeg var gravid og tiden etterpå. Men de siste mnd (kanskje 4-5 mnd), er det som om jeg har mistet helt evnen til å grine! Det er plagsomt faktisk, får jo aldri ut følelsene mine.. Var som om en bryter plutselig ble skrudd av. Klarer ikke grine om jeg prøver engang.. Noen som har opplevd dette?
Anonym bruker Skrevet 9. januar 2009 #2 Skrevet 9. januar 2009 Hjper heller ikke at jeg har vært ganske nedstemt og deppa over lengre tid, klarer ikke gi uttrykk for det.. er liksom blitt helt nummen og tom.
Anonym bruker Skrevet 9. januar 2009 #3 Skrevet 9. januar 2009 Du burde søke profosjonell hjelp. Snakk med legen din. Her får du bare mye rare svar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå