Gå til innhold

Det dunker sånn ekkelt i hodet mitt


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er ikke vondt eller noe, men pulserende dunking akkurat som om jeg har løpt langt og er utslitt. Synes det er litt ekkelt.

Var hos legevakten forrige helg med det samme. Tenkte kanskje det kunne være sv.forgiftning(har termin i dag), men alt var bare bra. Ingen protein og fint og lavt blodtrykk.

Synes allikevel det er ekkelt med sånn dunking uten videre. Sitter mellom øra liksom og i tinningene, ikke pannehodepine,

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Drukket nok vann? Jeg får det sånn hvis jeg drikker for lite.

Skrevet

Så kjipt da, tenker du å ta en ny telefon eller?

Hadde også vært redd for sv.forgj...

Skrevet

Takk for råd, skal prøve å drikke en del vann og se om det hjelper.

Nei, er egentlig ikke redd for forgiftning for alt var fint forrige helg, nei helgen før var det, når jeg hadde det samme. Og på kontroll nå på tirsdag var også alt supert. Blodtrykk på 100/70.

 

Lurer bare litt på hva det kan være. Tenk om jeg har en annen skummel sykdom:) Neida, prøver med litt ekstra vann jeg.

Skrevet

jeg har hatt det samme i noen dager nå. ble helt sprø av det . jeg har aldri hatt vondt i hodet eller noe før. så skjønte ingenting jeg. gikk over etter to tre dager... jeg merket at det hjalp om jeg snakket. da merket jeg det ikke. men om sønnen min sutret da fikk eg bare mer dunking. kjempe ekkelt

Skrevet

Nå ble jeg nesten irritert over å se nicket ditt her altså!! Hehe

Du skal jo føde nå!!!!!

 

Men over til spørsmålet ditt. Jeg mener også at du bør drikke en del vann. Om det ikke går over, ringer du legen/jordmor. Ikke ta noen risk! Du har tross alt et lite nusk i magen din :-)

Skrevet

Hehe, jeg vil føde!!

 

Etter et stort glass vann og to saftige epler er dunkingen litt bedre, men jeg kjenner den fortsatt. Er så rart, for det er jo ikke vondt heller.

Merkelig.

Skrevet

Ikke bli urolig, det meste går over etter at ungen har kommet, jeg hadde en sånn mystisk sort flekk i synsfeltet mitt de siste ukene. Viftet faktisk med hendene et par ganger i den tro at det var en flue jeg så... Trodde jo jeg hadde svulst på hjernen og det som verre var, men det gikk altså over med en gang ungen var ute.

Spis pepperkaker, så kanskje babyen blir lokket ut raskere (selv om jeg ikke akkurat er 100% overbevist;)!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...