Candy girrrl Skrevet 9. januar 2009 #1 Skrevet 9. januar 2009 Skal velge ny spisestue. Har vært innom så mange butikker og kikket på nettet. Men ikke funnet noe jeg har falt pladask for Kan jo bare glemme stoffstoler med småunger i hus.. Favoritten er Slettvoll. Men altfor dyr!
It's all about me Skrevet 9. januar 2009 #2 Skrevet 9. januar 2009 JAAAAAAAA. Runde spisestuer er knallfint )
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 9. januar 2009 #3 Skrevet 9. januar 2009 Rund som i "ikke oval"? Nei - men bare fordi det er mer klønete med duker og pådekking, hehe. Samme som at jeg ikke ville hatt kvadratisk spisebord selv om det er koseligere siden alle ser hverandre bedre. Hvis stoffstolene er med avtagbart, vaskbart trekk går det fint, evt god microfiber som er enkel å tørke av ) Selv endte jeg med et superbillig bord fra Ikea med ulike stoler til - billig, stort og funker topp så lenge vi har småunger og stilen ikke er så "høytidelig" ) Men har også siklet på sånne "rekved"-fargede møbler fra Slettvoll, noe jeg aldri kommer til å ha råd til :oD
Serial mom Skrevet 9. januar 2009 #4 Skrevet 9. januar 2009 Ja, hadde definitivt kjøpt rundt spisebord dersom stua og kjøkkenet var bygd annerledes i huset vårt . Når vi skal bygge hus selv, så skal vi ha rundt spisebord! Kjempefint!
Himmel og hav Skrevet 9. januar 2009 #5 Skrevet 9. januar 2009 Nei. Jeg har plass, men er kjempeglad i mitt 2x1m (3x1m med klaffer) spisebord i eik. Jeg ssynes rektangulære bord er mest praktisk, fordi de er fine å dekke både til mange og få. Men jeg vil anbefale stoler med skinnseter, de er kjempeenkle å holde pene, selv med småbarn i huset!
lille je Skrevet 9. januar 2009 #6 Skrevet 9. januar 2009 Nei:) Synes ikke det er så veldig fint, egentlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå