DenSatt! Skrevet 8. januar 2009 #1 Skrevet 8. januar 2009 Er det flere enn meg (ca uke 7 )som opplever å få sterkere symptomer. I dag er jeg mer trøtt, kvalm, puppene er ømmere og i tillegg kjenner jeg det i bekkenet. Har bekymret meg endel for SA/MA tidligere, men nå sier symptomene sitt. Det er i grunnen deilig. Tar i mot alle symptomer med stor takk:)
1 høne i haneflokken-født Skrevet 8. januar 2009 #2 Skrevet 8. januar 2009 jeg er i svangerskapsuke 7, 6+0 uker jeg kjenner ingenting bortsett fra at det stikker litt i livmora flere ganger om dagen,er ikke kvalm eller føler meg trøtt, så det bekymrer meg faktisk litt
1 høne i haneflokken-født Skrevet 8. januar 2009 #3 Skrevet 8. januar 2009 jeg er i svangerskapsuke 7, 6+0 uker jeg kjenner ingenting bortsett fra at det stikker litt i livmora flere ganger om dagen,er ikke kvalm eller føler meg trøtt, så det bekymrer meg faktisk litt
DenSatt! Skrevet 8. januar 2009 Forfatter #4 Skrevet 8. januar 2009 Jeg hadde murringer helt i starten, de har gradvis forsvunnet og er erstattet med symptomene jeg nevnte ovenfor:) Jeg savnet også å ha flere symptomer og i dag kom de for fullt. Er 7+0 i dag.
Snart mamma til tre små Skrevet 8. januar 2009 #5 Skrevet 8. januar 2009 Enig med du! Kvalmen kom plutselig på mandag, da var jeg 6+5. Og au så ømme puppene er ja! Men som du sier, DenSatt, er jo litt greit å ha symptomene også! Jeg var på tidlig ultralyd pga blødning i 7+noen dager med førstemann. Da spurte legen: "Er du kvalm? Er puppene ømme?", ja svarte jeg, og han bare: "Så bra!" Og det er jo egentlig litt bra også, selv om det ikke føles sånn hele tiden!
DenSatt! Skrevet 8. januar 2009 Forfatter #6 Skrevet 8. januar 2009 Så er det jo litt sånn at symptomene varierer litt dag for dag. Hverfall for min del. Mener å huske at jeg hadde mindre symptomer sist jeg gikk gravid så jeg er spent på fortsettelsen. Jeg har vurdert tildlig UL bare for å være sikker på at det er liv der inne, hadde en SA i oktober og har derfor vært litt på tuppa... Kanskje jeg dropper UL nå siden kroppen selv sier i fra at det er noe på gang:) Vi har jo termin veldig likt, artig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå