Gå til innhold

TRENGER HJELP FRA DERE ERFARNE.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har nå testet med qvikrespons el-tester siden dag 10.

 

Hadde svak positiv på dag 10

Hadde svak positiv på dag 11

Hadde middel sterk positiv på dag 12

Hadde sterk positiv på dag 13

Hadde sterk positiv på dag 14

 

Testet i dag på dag 15 med både QR og CB digital el tester. Når jeg tok testen med QR så kom teststreken tydelig frem med en gang og var mørkere enn selve kontrollstreken.

 

Testet med CB dig og den viste ikke el i dag. Så jo på testpinnen at det var 2 streker, men her var teststreken svakere enn kontrollstreken.

 

Hva skal jeg tolke tro? Har jeg eggløsning snart eller er den over.

 

Det er søren ikke lett å ha sex når gubben er syltaforkjøla

 

Kan man ha positiv el test i så mange dager liksom

Videoannonse
Annonse
Skrevet

greit å ta en runde i bingen for sikkerhetsyld vel...... :)

selv har jeg erfart at clearblue ikke slo ut på meg...(prøvde det en gang i sommer for morro skyld)

Skrevet

Hva med å ta en graviditetstest? ;-)

 

El-testene slår ut på graviditet også.

 

Ellers så teller ikke svakt positivt som positivt, teststreken må være minst like sterk som kontrollstreken for at det skal telle som positivt. Jeg vil tippe du har EL i dag, ca 12-14 timer etter sist test du tok. Har selv fått positiv test i 3 dager på rad, så det går fint an, men nå bør den være negativ i morgen igjen (eller svakt positiv om du vil).

Skrevet

Tror ikke hun er gravid. Bare at hun lurer på om hun har eggløsning.

Da jeg brukte CB digital fikk jeg aldri positiv test før jeg begynte å bruke ClearBlue Feritility Monitor. Kan hende den ikke slår ut på deg heller.

 

Det vil alltid være to streker på en EL test, men teststreken skal være like sterk eller sterkere enn kontrollstreken.

Skrevet

Ok, takk for svar jenter. Får vel hoppe i høyet i dag også selvom gubben er sylta forkjøla og har feber.

Skrevet

Er nok ikke gravid ennå, er kun på dag 15. Har vanligvis en syklus på 25-28 dager. Har gått på pergo denne mnd. så det blir spennende.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...