Frøken*Fryd har blitt veggpryd Skrevet 6. januar 2009 #1 Skrevet 6. januar 2009 Har selv akkurat begynt å prøve ut dette, til nå har det vært helt supert! Men jeg lurer jo litt på hvorfor det er så få som bruker det (jeg vet ikke om noen), når det skal være så bra både for oss og miljøet. Håper på svar fra noen erfarne "vaskenøtter".
blirjegsnartmamma Skrevet 6. januar 2009 #2 Skrevet 6. januar 2009 Vaskenøtter? Hva bruker du det til? Er det så enkelt som det høres, at du vasker ting med nøtter? uff, følte meg dum nå.
Frøken*Fryd har blitt veggpryd Skrevet 6. januar 2009 Forfatter #3 Skrevet 6. januar 2009 Jeg visste heller ikke hva det var før jeg var inne på bleieboden.no for å undersøke litt om tøybleier. Det er nøtter som kan brukes i bl.a. klesvask istedetfor tradisjonelle vaskemidler som er fulle av kjemikalier. Billig og miljøvennlig!
3xMamma :) Skrevet 6. januar 2009 #4 Skrevet 6. januar 2009 De ble testet av Forbrukerrådet og fikk strykkarakter sammen med 3 andre alternative produkter. Det var bedre å vaske med bare vann... Du kan jo se på: http://forbrukerportalen.no/Tester/2008/test_av_alternative_vaskemidler Du kan jo også kikke på: http://www.vaskenotter.no/
Frøken*Fryd har blitt veggpryd Skrevet 6. januar 2009 Forfatter #5 Skrevet 6. januar 2009 Tusen takk for svaret!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå