Gå til innhold

Hvilken hårkur bruker du, og hvor ofte?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Håret mitt er så tørt og utfarget, så trenger tips om en god hårkur, som helst ikke koster skjorta! Brukte en fra Joico før, men syntes ikke håret ble noe særlig sunnere, virket like tørt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har tre ulike: En fra Sebastian (den liker jeg best), på en sånn tube, en fra Sassoon (liker jeg ikke så godt) og en fra Wella professional i en krukke (den er ganske god).

 

Liker deffo den fra Sebastian best, men den er ganske dyr. Husker ikke hva den koster, men over 300 kr og sikkert under 400 kr.

Skrevet

Bruker den fra Defain jeg. En gang i uken

Skrevet

Ok, hvor lenge ca varer hårkurene? Tenker da på hvor lang tid det går før man må ut å kjøpe en ny? Jeg er litt motvillig til å bruke 300-400 kr på en hårkur, men hvis den faktisk virker og den er drøy i bruk så kanskje kanskje.

Skrevet

sebastian er kjempedrøy! Dessuten trenger den bare virke 5 min:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...