små Skrevet 4. januar 2009 #1 Skrevet 4. januar 2009 Jeg skal finpusse en skoleoppgave, ellers bare kose meg med min kjære:)
Gjest Skrevet 4. januar 2009 #2 Skrevet 4. januar 2009 Ta oppvasken når tiltakslysten kommer.....og sette på en vask så knøttet har noen rene gensere å ta på utover uken. Min bedre halvdel leverer noen greier hos en kompis så han ser jeg nok ikke på et par timer
moota m storebror&lillebror Skrevet 4. januar 2009 #3 Skrevet 4. januar 2009 Jeg skal slappe av foran tv, med data i fanget, legge de siste bildene inn på dataen, ta en smertestillende for brukket ribben og legge meg. Fillern skal visst i dusjen også =)
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 4. januar 2009 #4 Skrevet 4. januar 2009 Skal sitte her tenker jeg... Må i dusjen en tur jeg også, så må jeg få lillemor i seng snart, har egentlig ikke noen store planer, eldstemann har en kompis som skal overnatte her, så jeg regner med det blir en rolig kveld ,er egentlig mye roligere når de er 2 og har hverandre.
Koseklompen Skrevet 4. januar 2009 #5 Skrevet 4. januar 2009 Jeg har strikket på morsdagsgaven til moren min og sett på TV`en
små Skrevet 5. januar 2009 Forfatter #6 Skrevet 5. januar 2009 Jeg sovnet visst jeg:P hehe. Satt oss ned og spilte og så holdt jeg på å sovne. SÅ ble tidlig kveld
h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 5. januar 2009 #7 Skrevet 5. januar 2009 jeg så på en film på tv....kjedelig;(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå