Gå til innhold

Sparetips i januar


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal handle på Ica Maxi i morgen. Der har de 10 kroners tilbud denne uka på fiskegrateng,youghurtog forskjellig annet. Det er 3 uker til jeg får penger igjen,og det er lite på kontoen.

Er det noen andre som har noe lure tips å dele?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Takk,den fant jeg ikke!

Skrevet

ligger den tilbudsavisa til ica maxi på nett? fant bare en gammel en jeg..

Skrevet

Vet ikke vi fikk den i posten lørdag... Gjelder ikke alle steder ser jeh i avisen her.

Skrevet

dobbeltsjekk hva som er på 10 kroners tilbud i forhold til hva de koster vanlig i andre butikker.

 

Det er ganske mange ganger jeg har sett varer på 10kr tilbud som faktisk ikke koster mer enn 7-9 kr i andre butikker (ikke salgsvare engang)

 

Ellers bør man vel handle mye mat som kan fryses og tørrmat som hoder seg lenge. Boks mat er også lurt.

 

Vi har alltid et lite lager av brød og rundstykker i fryseren. I tillegg til karbonadedeig, pølser, medisterkaker, kyllingfileer, biff og kjøttboller og diverse frosne grønnsaker. I skapet har vi pasta, ris, poteter, eggnudler, sausposer, div boksmat (bogskinke, sopp, tomatbønner, asparges og mais)

 

 

Skrevet

Er det spesiellt første mnd som er "trang".. SÅ bruk opp det som måtte være i kjøle/skap/fryser...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...