Anonym bruker Skrevet 3. januar 2009 #1 Skrevet 3. januar 2009 Kvinner føder barn med orgasme. De har det altså ikke vondt, de har seksuell glede. Det ble påstått at over 20 % opplever dette. Det ble sagt at grunnen til vi ikke vet om dette er fordi det er flaut å prate om. Piss meg i øret. Dette tror jeg ingen ting på. Men hvis noen har opplevd dette, kom med informasjon. De påstår at mange av oss opplever smerte fordi vi føder på sykehus og forventer smerte.
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2009 #4 Skrevet 3. januar 2009 haha!! Disse orgasmeforskerne gir seg jo ALDRI! Kan de ikke bare innse at den kvinnelige orgasme ikke har noen nyttefunksjon..?
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2009 #5 Skrevet 3. januar 2009 Å joda, det har den vel. Du har vel merket deg hvor ekstra kåte mannfolka blir når det går for oss ;o) Så som det meste annet her i verden, så tilfredstiller det i hvertfall mannen til en viss grad..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå