Mom2Two Skrevet 2. januar 2009 #2 Skrevet 2. januar 2009 Nei, men en av mine beste venninner bor der. Hun stortrives!!! Veldig velorganisert og velfungerende samfunn.
Lykke ♥gutt05 & jente08♥ Skrevet 2. januar 2009 #3 Skrevet 2. januar 2009 ei jeg kjenner bodde der i en del år, og fikk sitt første barn mens de bodde i Singapore (fødte i Norge da..). Og hun syns det var veldig greit, det eneste var at alle innbyggerene i singapore skulle ta på gutten deres (Han er helt lys og veldig nordisk) fordi de var så facinerte. Han var/er prematurbarn, og litt var for bakterier, så hun gikk alltid med våtservietter i vesken, slik at hun kunne vaske han etterpå Er veldig billige leker der nede da, så de hadde alltid full koffert når de var hjemme på besøk
OsloMor Skrevet 2. januar 2009 #4 Skrevet 2. januar 2009 Søster til mannen, også hun stortrives med barn der nede. Selv har jeg bare vært der for mange år siden, det var varmt og mye shopping;)
julie100 Skrevet 7. januar 2009 #5 Skrevet 7. januar 2009 Jeg bor i Singapore Har ikke vært her så mange måneder, men trives så langt. Har ikke barn enda, men kan godt tenke meg å få barn her nede. Alt er veldig trygt, rent og ordentlig, og på sykehusene er de veldig flinke. (Det lille jeg har sett da, men mange norske som føder her også) Er mange norske barnefamilier som bor her Skal du flytte ned hit?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå