*Rutletutt* Skrevet 2. januar 2009 #1 Skrevet 2. januar 2009 Her så juletreet og all pynten sin skjebne i går....jeg elsker julen og alt som hører med og pynter treet midt i desember, men med en gang nyttårsaften er over må jeg få pynten ut av huset...;o)
melkekua™ Skrevet 2. januar 2009 #2 Skrevet 2. januar 2009 Her skal treet ut etterpå....alt annet blir pakket bort imorgen.
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 2. januar 2009 #3 Skrevet 2. januar 2009 Nei, er ikke kommet hjem fra ferien engang ;o) Men, tar ikke ned pynten før til neste helg.
Gjest Skrevet 2. januar 2009 #4 Skrevet 2. januar 2009 Nei, ikke enda:) Men har vært på handel idag og kjøpt noe nytt stæsj, så gleder meg til å hive ut jula. Men tror ikke jeg gjør det før i midten av neste uke:) Kanskje mandag. Men så kan det hende jeg tar en prat med mannen og gjør det allerede i helga, fordi jeg har så lyst til å ta frem det nye jeg har kjøpt. Digger salg!
Alba44 Skrevet 2. januar 2009 #5 Skrevet 2. januar 2009 Her rydder vi ut jula rundt 13.dagen. I år blir det av praktiske grunner ryddet bort på søndag, så holder på jula litt til =)
En_av_hver Skrevet 2. januar 2009 #6 Skrevet 2. januar 2009 Yes, her gikk alt ut i går. Utrolig koselig med jul og minst like koselig når jeg kan rydde den vekk igjen he, he:-)
bomper`n Skrevet 2. januar 2009 #7 Skrevet 2. januar 2009 jeg og elsker julepynt og alt lyse som følger julen med;) men nå er alt ryddet vekk... og godt var det;)
Gjest Skrevet 2. januar 2009 #8 Skrevet 2. januar 2009 Nei, ikke enda, tar det på søndag. Må nok forberede ungene mentalt på det først ;-)
*Rutletutt* Skrevet 2. januar 2009 Forfatter #9 Skrevet 2. januar 2009 Ja, det er greit å ha noe nytt "knask" å pynte opp med etter at julepynten er borte...ble ganske mørkt og tomt når alt var nede - men det er jo bare en tilvenningssak....kanskje jeg også skal ta meg en tur på salg og fylle opp med noe nytt? ...hmmmm;o)
*Rutletutt* Skrevet 2. januar 2009 Forfatter #10 Skrevet 2. januar 2009 He, he - ja det kan nok være lurt. Tobias var ikke nede i stuen da jeg begynte å rydde bort pynten, så han ble veldig overrasket da han kom ned og så at treet var uten pynt og lys;o) Han ble ikke lei seg eller noe heldigvis. Jeg sa bare at nå var julen over og all pynten måtte vekk - det var helt greit det:o) Da vi kom på besøk til mormor og morfar i dag og han så at de fremdeles hadde julepynten fremme utbrøt han; "hallo i luken! Kan ikke ha julepynt nå, julenissen er på ferie jo!" he, he;o)
Gjest Skrevet 2. januar 2009 #11 Skrevet 2. januar 2009 Julen kommer opp lille juleaften og ryddes ned 13 dag jul.
Her kommer Ole Brumm Skrevet 2. januar 2009 #12 Skrevet 2. januar 2009 Jula blir ryddet ut iløpet av helgen tenker jeg=)
simba>>>3gutter Skrevet 2. januar 2009 #13 Skrevet 2. januar 2009 Kastet ut juletreet i dag, resten går nok i løpet av uka. :-) når jeg får ånden over meg.
engangsmamma Skrevet 2. januar 2009 #14 Skrevet 2. januar 2009 jula skal ut i morgen og vaskes ut på søndag og det skal bli godt..
fox`y Skrevet 2. januar 2009 #15 Skrevet 2. januar 2009 Nei orker ikke akkurat nå. er sliten nokk som d er. holder med å vaske til helgen. så jula får stå et par dager til:)
Minnie Mom Skrevet 2. januar 2009 #16 Skrevet 2. januar 2009 Her blir det nok borte imorgen, treet drysser bare jeg blunker.. Så nå er jeg lei det. Skal bli godt å få ryddet opp litt.. )
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 2. januar 2009 #17 Skrevet 2. januar 2009 Alt forsvant i går her.... Jeg fant den frem såpass tidlig i år fordi jeg ikke klarte vente lenger. Og treet så ikke ut etter 14 dager inne her (vanlig grantre-bruker å¨ha edelgran) Så i går fikk jeg nok og rydda vekk alt sammen =))
lego Skrevet 2. januar 2009 #18 Skrevet 2. januar 2009 Nei ikke ennå, men det forsvinner nok i løpet av helgen.
lego Skrevet 2. januar 2009 #19 Skrevet 2. januar 2009 Nei ikke ennå, men det forsvinner nok i løpet av helgen.
08 + april spire Skrevet 2. januar 2009 #20 Skrevet 2. januar 2009 Når er egentlig 13 dag jul? Er det 13 dager etter julaften?
Sessa ruger igjen... Skrevet 2. januar 2009 #21 Skrevet 2. januar 2009 Tror treet ryker på søndag. Litt ekstra vemodig i år fordi vi har vært syke i romjula så de eneste som har sett treet vårt er mamma og pappa som var her på julaften. Men jeg synes liksom det er så greit å få det ut i en helg og det er lenge til neste helg. Resten av pynten tar jeg litt etterhvert tenker jeg. Må egentlig skaffe noen nye bokser til julepynten så burde kanskje dra på ikea til uka...
Gjest Trollbundet Skrevet 2. januar 2009 #22 Skrevet 2. januar 2009 jeg er ikke lei jula enda:).Så vil gjerne at treet og pynten skal være framme til 13 juledag:). Vi har vært utrolig heldig med treet i år:=).Vanlig norsk gran:).Helt utrolig at det nesten ikke har drysset:).Kan være fordi sambo vasket treet i grønsåpe og lot det så tørke før det kom inn i stua,jeg vet ikke! Han klødde sånn av treet,det var derfor han vasket det:)
blåbæret Skrevet 2. januar 2009 #23 Skrevet 2. januar 2009 Ryddet bort alt bortsett fra adventstjerna i vinduet istad!
Gunda Gråtass Skrevet 2. januar 2009 #24 Skrevet 2. januar 2009 Jeg skal beholde jula til midten av neste uke eller til neste helg!
camilla^ Skrevet 2. januar 2009 #25 Skrevet 2. januar 2009 Nå gikk akkurat juletreet, gubben var ikke vanskelig å be når jeg spurte om vi skulle ta det. Resten av julepynten skal jeg ta en gang i helga om jeg får tid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå