Mockanin Skrevet 2. januar 2009 #1 Skrevet 2. januar 2009 13 åringer har fått slalomski til jul og nå lurer jeg på hva det koster for å stå på ski i disse bakkene i Oslo. Er det dagskort eller klippekort og hva koster disse?
Endelig mamma! Skrevet 2. januar 2009 #2 Skrevet 2. januar 2009 Jeg vet ikke hva prisene i Oslo er da, men de fleste skianlegg har nå sånn keycard (?) system, der du kjøper et kort og "lader" det opp for så og så mange dager. Tror disse kan brukes på alle skianlegg, så lenge de har keycardsystem. Har bare stått på ski på Gaustablikk og Hovden jeg da, og tror jeg betalte rundt 1000-lappen for 3 dager. Men er langt fra sikker.... :-)
3b@rnsmor-30* Skrevet 2. januar 2009 #3 Skrevet 2. januar 2009 google skibakker i Oslo eller noe.. så kommer det helt sikket opp en hjemmeside på dem.. det står sikkert priser og alt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå