Anonym bruker Skrevet 2. januar 2009 #1 Skrevet 2. januar 2009 Eller det vil si kroppen min er avhengi av de. Jeg har sovepiller for å sove bedre, har en stund tatt de ca 2 ganger i uken. Men så bestemte jeg meg for å prøve uten. har gått siden i begynnelsen av desmeber , men jeg er i dårlig form, vondt i hele kroppen, musklene gjør vondt, har vondt i hodet, Drikker type nattte.så jeg sovner og sover greit men blir ikke uthvilt er like trøtt når jeg står opp som da jeg la meg. Jeg skal til kiropraktoren i dag og få knukket opp litt. i natt skal jeg ta en sovepille og forhåpentligvis våkne uthvilt og uten vondt.
Anonym bruker Skrevet 2. januar 2009 #2 Skrevet 2. januar 2009 hold deg laaangt unna den dritten der! du blir fullstendig avhengig, det er en del sterke stoffer i disse medikamentene.... de skal KUN tas over korte perioder - og det har du gjort. så slutt med dem nå. hadde en mor som var avhengig av disse, så vet hva jeg snakker om. de er noe dritt, og skrives ut altfor lett av leger!!!!!!!
Anonym bruker Skrevet 2. januar 2009 #3 Skrevet 2. januar 2009 HI her ja det er noe dritt det er derfor jeg ikke vil ta de.
Anonym bruker Skrevet 2. januar 2009 #4 Skrevet 2. januar 2009 ble postet litt for her, men når valget er å våkne med smerter og må ligge store deler av dagen eller ta en pille på kvelden og holde meg frisk og komme meg på jobb. så føler jeg ikke at valget er så vansklig. jeg har en pakke på 30 i nesten 3 mnd. og samarbeider med lege. Sykefraværet mitt er lik 0 når jeg tar men bare i desmeder var jeg borte fra jobb 5 dager.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå