DenSatt! Skrevet 1. januar 2009 #1 Skrevet 1. januar 2009 Hei. Er det noen av dere gravide damer som er plaget med senebetennelse som har blitt værre under graviditeten? Jeg har vært plaget litt sånn av og på men nå er det helt for ille... Er bare 6 uker på vei så det kan ikke være pga vann i kroppen. Sist jeg var gravid ble jeg sykemeldt i uke 20 pga senebetennelse. Blir veldig glad for svar:)
Turid Laila Skrevet 1. januar 2009 #3 Skrevet 1. januar 2009 Har senebetennelse i skuldrene, men merket ikke for forskjell i forrie svangerskap. Prøv å gå til naprapat, de er flinke med senebetennelser.
DenSatt! Skrevet 1. januar 2009 Forfatter #4 Skrevet 1. januar 2009 Takk for svar:) Skal prøve å få time. Fikk du henvisning fra lege?
Turid Laila Skrevet 1. januar 2009 #5 Skrevet 1. januar 2009 Nei, leger henviser bare til fysioterapeuter, og det har ikke hjulpet meg i det hele tatt. Tre timer hos naprapat og det var helt borte. Nå er det imidlertid tilbake igjen siden det er lenge siden jeg har vært der. Det koster en del da. Her er det dobbel pris i forhold til hva fysioterapeuter tar. Koster 550 for èn time à 30-45 min.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå