Anonym bruker Skrevet 1. januar 2009 #1 Skrevet 1. januar 2009 ... På stuebordet, foran tven/lar barna gjøre det? Lurer fordi vi gjør dette hver lørdag, med taco, Samboer er så opptatt av at vi ikke skal være for strenge med det.' Fler enn meg?
Pysa Skrevet 1. januar 2009 #2 Skrevet 1. januar 2009 Jada, flere ganger i uka. Kjøkkenet vårt er særs lite koselig.
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2009 #3 Skrevet 1. januar 2009 Haha, ja det gjør vi da støtt. Frokosten i ukedagene inntaes som regel i stua foran tv, så jeg får mulighet til å ordne med alt som skal ordnes. Har vi god tid spiser vi på kjøkkenet. Sambo og jeg spiser alltid på stua, når det bare er oss som spiser kosemat...
Musemor med tre søte små Skrevet 1. januar 2009 #4 Skrevet 1. januar 2009 Ikke så veldig ofte, men nå har vi en veldig koselig spisestue da
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2009 #5 Skrevet 1. januar 2009 Ja, dette gjør vi ofte. Og helgemiddagen (fredag-lørdag) inntas alltid foran tv'en.
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2009 #6 Skrevet 1. januar 2009 Som oftest det ja... Vi spiser kvelds mens vi ser barne-tv. Bare frokost og middag ved spisebordet, selv om vi av og til spiser det også i sofaen.
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2009 #7 Skrevet 1. januar 2009 vi også har en veldig koselig spisestue, spiser som oftest der...med undtak når vi har ferdigpizza...da er det forran tv.. det hører liksom med
Gjest mphs Skrevet 1. januar 2009 #8 Skrevet 1. januar 2009 Vi gjør det hver fredag. Ellers spiser vi ved kjøkkenbordet.
Anonym bruker Skrevet 2. januar 2009 #9 Skrevet 2. januar 2009 Barn har godt av skikkelig kjøkkenmiddag, men så lenge det bare er helgekos som inntas foran tv/i stua, så er det vel greit. Det er jo litt koselig det også.. Men her spises det bare på kjøkkenet, fordi vi ikke orker gris i sofa-området.
Anonym bruker Skrevet 2. januar 2009 #10 Skrevet 2. januar 2009 hender at vi gjør det ja, kommer egentlig litt ann på hva vi spiser, men frokost og kvelds er det vi spiser i stua, ikke så mye middag i grunn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå