helene0: jan09+jun11 Skrevet 1. januar 2009 #1 Skrevet 1. januar 2009 Jeg kjenner jo at han er detr og at det er bevegelse, men han er ikke så aktiv som i går. Begynner å bli bekymra
Avokado Skrevet 1. januar 2009 #2 Skrevet 1. januar 2009 Stor sansynlighet at han bare har en still dag. De bytter gjerne litt mønster etter som det blir trangere inni der. Hadde jeg vært deg hadde jeg ringt føden. Bedre å sjekke, enn å grubble.
Hakkamella Skrevet 1. januar 2009 #3 Skrevet 1. januar 2009 Min har en sånn dag i dag og. Bortsett fra da jeg spilte Alan Jackson. Da var det linedance på gang. Ellers har min også stille dager. Prøv å få kontakt, kjenn etter hikking og sånt, og skjer ingenting så ring føden.
helene0: jan09+jun11 Skrevet 1. januar 2009 Forfatter #4 Skrevet 1. januar 2009 Når jeg begynte å bli bekymra for alvor ga han meg et lite spark i sia Nå er jeg rolig og har laget middag og tenkt på noe annet en stund. Alt er nok OK, men man gripes jo av usikkerhet og panikk sånn innimellom.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå