Gå til innhold

Det er'kke no sæærlig lenge til søndag da........ hehe...;)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Testdag!

 

Har selvsagt tjuvstarta og fått 2 negative sådan. I går (onsdag+ i dag torsdag). Men jeg syns det er desto mer spennende da:)

Hadde bare sex på selveste el-dagen. Så sjangsen er ikke akkkkurat stor. Men dog:)

 

Nevnte jeg at det er lenge til søndag??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hej!

Er lenge til søndag ja!!

Kan jo holde at du hadde sex på el dagen da:)

Er det meninga så er det meninga:)

 

Jeg har selv testedag søn/man:) prøve vente til mandag....men vi får se:)

 

Hadde en sa 8des, så jeg er ikke sikker på nr el kommer,men er syklusen iorden var det den 22des:)

vi har gardert oss å har hatt sex hver dag da....pheeew...hehe..

 

Testet onsdag jeg også,men det var tro det eller ei i håp om å få negativ test, så jeg vet jeg var kvitt all hcg før jeg tester på "ekte" neste gang:)

 

eneste gangen jeg har jublet over negativ test:D

 

lykke til til deg! har du prøvd lenge??

Skrevet

og hvordan er det med symptomer?

 

jeg har vært sint idag,og gråt da jeg så E.T :)

har også utflod...detaljer,detaljer:)

ett par dager den uka her har det vært så ille at det har fossa ut av meg,trodde jeg fikk mensen ,men det var det ikke...da var det blankt..nå er det også endel,men har endret seg til å bli hvitt...ekkelt...men håper det er ett godt tegn:)

Skrevet

Tja... Symptomer.... Skriver ned litt for hver dag. Og det ser ut som det er det samme som gjentar seg. Bla. murringer på dag 9-10 etter EL. Utrolig at det stemmer hver gang på akkkkkkurat de dagene! Så jeg tør ikke tro det er noe annerledels denne gangen. (Eeehhhh---wrong! hehe).

 

Skal jo selvsagt teste i morgen tidlig også. Altså, testene ligger jo der! ;) Kan jo ikke bare ligge der til pynt?

 

Inbilller meg at jeg har litt ømmere boobies. Men intet mer enn vanlig, er jeg redd. Jeg går nesten bare og håper at jeg snart skal bli trøtt! Sist var jeg stuuuuuptrøtt 3-4 dager før jeg testa positivt. Og med sex bare èn eneste gang denne mnd....? Blæ. Vel, det gjenstår å se da.

 

Søndag nærmer seg. Men det er stadig vekk leeeenge til;)

 

Tvi tvi resten av gjenget!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...