Gå til innhold

jeg og samboeren min begynner å miste gnisten i forholdet....


Anbefalte innlegg

Skrevet

vi føler vi trenger å komme oss bort, hvis ikke blir det nok brudd. ta en helg for å finne tilbake til hverandre igjen. se om det er noe mer å hente. skape ny minner.

får ikke til dette før februar eller mars, men er det noen som har noe tips om et koselig sted, hvor vi kan reise, som samtidig ikke er altfor dyrt, eller altfor langt unna, der man kan pleie kjærligheten?vi bor forresten ved jessheim.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du bør i allefall begynne med ikke å sitte på dib på nyttårsaften. Of u go.

Skrevet

hehe, ikke annet å finne på. vesla er syk. og sambo på nattevakt:P

 

HI

Skrevet

Reis på et fjell i nærheten og stå på slalom, snowboard etc. Ta inn på et hotell i nærheten, bruk dagen på ski og kvelden på hotellet med middag og en tur i baren. Da får dere kommet dere ut og i aktivitet, det løser alltid på stemningen og dere tar kosen på kvelden! Kan dere ikke stå på ski så er jo det også en opplevelse--- knall og fall er alltid morsomt!

Skrevet

Jeg er forresten også "alene" ikveld.. :) Gubben er offshore og ungene lagt! Deilig... hehe..

Skrevet

OK. La meg tenke litt. Mange menn liker jo friluftsliv. Hva med en helg på vilmarksforum i neskommune. Der er det god mat og masse av friluftsliv. En helg med slalom i Trysil?

Skrevet

pussig at Trysil ble nevnt, jeg kommer opprinnelig derifra, og kriterien for at vi skal komme oss bort, er at vi skal bort fra der vi kan møte kjente mennesker. den helgen må det kun dreie seg om oss to.

villmark har han ikke interesse av. hehe. bare jeg det,som tilogmed har jegerprøva:P

ski har jeg stått på i mange år, og vi har hytte i nærheten av trysil og. (familiehytte)så det frister så lite.

vi vil finne på noe nytt.

Skrevet

det var jeg HI som skrev 23:35 innlegget.

Skrevet

Bare vent til dere har vaert sammen i nesten 10 ar dere.. Snakker om at dere har mistet gnisten.. Us too............

Skrevet

Det er drit koselig i Karlstad da. Og det koster jo ikke mer enn 1400,- for 2 voksne 2 netter. Inkl. frokost når du bestiller gjennom Coop.

Flere koslige hoteller midt i byen er det også.

Skrevet

Weekend til London?Siden dere ikke bor så langt i fra Oslo er det jo ikke lange turen for å svippe seg en tur til utlandet:)De selger jo stadigvekk billige billetter dit,

Skrevet

Ta en tur til Gøteborg. Det er såå fint der:) Er en busstur på tre-fire timer men er definitivt verdt det.

Skrevet

Få mer spenning med å ta med en ekstra partner, kanskje kjøp leketøy eller sexy undertøy. Hjelper ikke det så er det ikke håp lenger for noen av dere.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...