Anonym bruker Skrevet 29. desember 2008 #1 Skrevet 29. desember 2008 Hvis det er noen som har lyst å prøve å spå meg, så si fra da;) Mye jeg lurer på
Anonym bruker Skrevet 30. desember 2008 #2 Skrevet 30. desember 2008 Jeg spår på intuisjon og magefølelse og vil absolutt øve meg på noen. Trenger å stole mer på meg selv.
Anonym bruker Skrevet 30. desember 2008 #3 Skrevet 30. desember 2008 Jeg spår på intuisjon og magefølelse og vil absolutt øve meg på noen. Trenger å stole mer på meg selv.
Anonym bruker Skrevet 30. desember 2008 #4 Skrevet 30. desember 2008 da er det bare å prøve i vei:) Jeg lurer på om jeg får fler barn? Evnt år, og kjønn. Å så lurer jeg på om jeg blir sammen med han jeg "har i kikkerten" nå. Jeg er født 291286.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå