kirsty*2barnsmamma Skrevet 29. desember 2008 #1 Skrevet 29. desember 2008 Visste ikke at her var terminklubber, og jeg som har vært på bim siden 2005 hehe... Jeg er endelig gravid, etter snart 4 års prøving, 3 sa og ett avbrutt IVF forsøk. Har termin 4 sept, og er veldig spent og håpefull at det skal gå denne gangen :-) Hadde en del symptomer før jeg testa (22 des.) men de siste dagene har de forsvunnet, og blitt erstattet med nye. Rare greier. Hadde skikkelig ømme pupper før ikm, men ikke nå... hmm men jeg fryser veldig, og kjenner godt at det jobbes der nede. Imorra skal jeg til gyn, det blir spennende. For å holde på spiren tar jeg crinione, albyl-e, og skal begynne på klexane. Jeg blir også sykmeldt første trimester. Blir spennende å følge dere til termin :-)
Minnie_Moon Skrevet 30. desember 2008 #2 Skrevet 30. desember 2008 Velkommen hit :-) Ja den der kroppen er ikke så enkel å forstå seg på! Hvor langt har du vært på vei de andre gangene? (Du trenger ikke svare om du ikke vil...) Håper spira di sitter denne gangen!
kirsty*2barnsmamma Skrevet 30. desember 2008 Forfatter #3 Skrevet 30. desember 2008 Heisann! Første gangen var jeg 5+4, andre gangen var jeg 4+3 og tredje gangen var jeg 7+6. Jeg har allerede kommet meg lengre enn gang nr 2 da jeg nå er 5 uker på vei (eller i 6. uke, som høres bedre ut hehe)
Minnie_Moon Skrevet 31. desember 2008 #4 Skrevet 31. desember 2008 Kan tenke meg det blir noen nervepirrende uker fremover... Jeg har opplevd en ma for noen år siden, før vi fikk nr 1, men redselen sitter i meg ennå.
kirsty*2barnsmamma Skrevet 31. desember 2008 Forfatter #5 Skrevet 31. desember 2008 Ja det er noe en sjelden glemmer. Krysser for at dt går bra for oss begge denne gangen. God Nytt År da :-)
Minnie_Moon Skrevet 1. januar 2009 #6 Skrevet 1. januar 2009 Godt nytt år! Ja, man skal ikke ta noen sorger på forskudd. Vi må tro det går bra, det gjør det sikkert. Jeg har jo et vellykket svangerskap bak meg da. Gikk bra andre gangen jeg ble gravid, men bekymringen satt i omtrent hele svangerskapet. Det er kanskje normalt at man gjør det, mer eller mindre...
septembermum Skrevet 1. januar 2009 #7 Skrevet 1. januar 2009 Å, du har jammen vært gjennom en lang prøvelse..Stakkars deg. Jeg lurte på disse medikamentene som du tar.Er det noe som alle kan gjøre eller har du fått dem av legen din pga historikken din?
kirsty*2barnsmamma Skrevet 1. januar 2009 Forfatter #8 Skrevet 1. januar 2009 De har jeg fått pga historikken ja. Det er vanlig for oss med diagnose habituell abort og ta disse medisinene.
nr 2 gull i magen-juli 12 Skrevet 2. januar 2009 #9 Skrevet 2. januar 2009 gratulerer så myyye til deg! var det ferskt eller frys dere lyktes på? hadde du symptomer? eller noe dere gjorde annerledes denne gang? jeg ble gravid på 4. ivf (frys) men mistet for noen uker siden. er tungt nå.. gratulerer igjen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå