Gå til innhold

Nå vil jeg ned i vekt, og trenger deres beste tips:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ammer enda, så det må kunne kombineres. Please hjelp en gammel kropp da, jenter:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bytt ut brød med fiber knekkebrød eller rugsprø som jeg liker. Det er kjempegodt. Kutt alt som kan kuttes når det gjelder sukker, drikk mye vann, spis frukt og grønt.............., og kos deg i helgene;-)

Gjest glade jul
Skrevet

Ha ha, mitt beste tips er trening og mindre og sunnere mat.

 

 

Gid jeg greide å følge mitt eget råd... Trenger en giv her også *knasker pepperkakehus med melis og nonstop*

Skrevet

mitt tips er grethe roede..;) fungerer supert mens man ammer..;) man spiser seg god og mett...og går ned i vekt som bare det

Skrevet

Samme som Skravlemamman skriver:-) Kutt ut brødmat og spis rugsprø. Gikk ned mye på den måten.

Skrevet

du er ikke den eneste!!

problemet er jo egentlig at man vet hva man må gjøre...trimme og spise fornuftig...

men så var det

MOTIVASJONEN da!! OG

Å FAKTISK GJØRE DET!!!

 

kan bare snakke for meg selv....og da sier jeg bare huff og huff jeg er håpløs!!!!!!!!!

Skrevet

På kvelden - spis grønnsaker i stedetfor frukt. Og hold deg unna grønne epler da syren i de gir deg sulthetsfølelse raskere.

 

Mosjoner mye - unngå mye brød, pasta og poteter. Og så klart - søtsaker en gang i uka kanskje?

 

Lykke til :o)

Skrevet

Libra. Spis nøyaktig hver 3-4 time og absolutt ingenting i mellom måltidene og spis fiber (og drikk mye vann) til hvert måltid. Av brødmat skal da et måltid bestå av en en skive elelr to knekkebrød med pålegg og grønnsaker og evt en frukt til. Enkelt og greit å følge, jeg gikk veldig fort ned i vekt på dette, og holdt vekten!

Skrevet

Tusen takk alle sammen:) Mange gode tips her, nå trenger jeg bare et STORT tupp i ræva også, hehe:)

  • 1 måned senere...
Skrevet

Da jeg tok vektproblemene på alvor, sluttet jeg å drikke brus (både vanlig og light). Har ikke rørt brus på et år. Drikker kun vann, melk og kaffe.

 

Kun godteri og potetgull i helgene.

 

Mindre porsjoner og mer regelmessig kosthold. 4 - 5 ganger om dagen. Går en tur på mellom 1/2 time og 1 time hver dag.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...