Gå til innhold

Rolige romjulsdager:=)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er stille her inne for tiden... ligger alle på sofaen med pledd og kakao mens julematen fordøyes???

Ihvertfall så er det slik her... hvis man bytter ut kakaoen med kaffe;=D Ungene roter og romsterer med nye leker. Mor og datter perler og støvsuger med ministøvsugeren til snuppa. Krøllebøllen er frisk igjen og tvinger pappaen sin til å bygge opp all legoen han fikk til jul! De store gutta sitter som vanlig i tenåringshulene sine og kuuuuler'n!

Svigerdatter som har vært på besøk her siden midten av desember ligger fortsatt under dyna med vond hals.....

 

Tåka ligger tett fra elva, mens rå "hånlatter" høres fra ca 20 ender nedi vika..... Livet er herlig dere!!! Og gudskjelovogtakk for at det er et helt år til neste jul;=D;=D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei hei :-) Vel overstått julefeiring, eller helt over er den jo ikke ;-)

 

Her har vi hatt rolige dager.

Svigers julaften, besøkte dem 2. dag og i dag skal jeg trene, på salg og ut på rockern :-DD Gleder meg. Spise først og så ut, med mannen og to andre par.

 

Ellers har det vært en tradisjonell feiring, med pinnekjøtt, gaveåpning (barna fikk masse fint ), Askepott, fyr i peisen, og til og med krangelen med mannen kom i år (24/7 vettu;-) - men nå er vi venner igjen og alt er bare fryd og gammen ;-)

 

Kos dere videre Snulderhulder:-D

Skrevet

Veldig stille og rolig, ja. Vi har hatt noen fantastiske dager på fjellet hvor dagens bragd har vært å gå 2 km på ski (synes Leo har blitt kjempeflink jeg da - selv om det kanskje er et stykke unna Birken-formen, ja, he, he) og ellers masse aking og innekos med god mat og drikke, masse bøker og Drømmehagenpuslespill sånn cirka hundre ganger om dagen...

 

Livet er absolutt herlig! Og vi har faktisk styrt unna det meste av sykdom. Stor varm klem til alle de som ikke har vært like heldige.

Skrevet

Jepp, rolig er ordet.... En liten skogstur innimellom har vi fått med oss, ellers har det bare vært å sitte på den brede ræva si og stappe innpå med julekaker og sylte akkompagnert av lyden fra en ny Barbie som spiller en irriterende melodi. Sånn cirka hundre ganger om dagen :)

Skrevet

Hehehe... Karomamma.... livet lodd er en dukke man har lyst til å vri hodet av;=D Tutta har fått ei babydukke som sutrer noe helt inn i h....e!! Og den skal hun ha med når hun sover....på vårt rom.... kan du tenke deg irritasjonsmomentet på morgenkvisten eller????!!!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...