Gå til innhold

Symptomer noen??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er kvalm, begynner sånn i tolv-ett tiden og varer noen timer, fått ømme bryst, og er trøtt på kveldene. Har og litt milde mens-smerter som kommer og går. Jeg er bare 5 uker på vei, så jeg synes kvalmen kom vel tidlig.

Skrevet

Jeg har også mye stikk og murringer nederst i magen. Er værst på kvelden. Puppene er også blitt en god del større, spesellt føles de sånn på kvelden. Ikke no kvalm foreløbig.

Skrevet

Jeg har hatt vondt i magen siden ei uke etter eggeløsning, så skjønte tidlig at jeg var gravid. Nå er jeg i 6.uke, og det er puppene som er verst. Har aldri hatt store pupper, men nå eser det ut! Hjælp! Jeg vil ikke ha mugger!

Skrevet

hehe, de puppene vekser hos de fleste ser det ut som.. jeg syns det er litt gøy, har alltid hatt så små.. men er litt små kvalm en til to timer midt på dagen, flere? ellers bare litt murringer nederst i ryggen, men er ikke noe serligt trøtt...:) .håper det holder seg slikt, og ikke får noe mer :) men litt er bra og ha, får den gravide følelsen!!!

Skrevet

Hei!

Eg har det slik. Trur nesten ikkje eg er gravid...

Testen var jo positiv, men denne gangen har eg ingen tegn.

Forrige svangerskap var eg kvalm og uggen alt før positiv test,

og spydde i 5 mnd.... Dette virker for godt til å vera sant!!

Skrevet

Jeg har ømme pupper og blir ekstremt lett rørt... Ellers ingen kvalme eller trøtthet enda. Har temin 09.09.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...