jannemor;) Skrevet 25. desember 2008 #1 Skrevet 25. desember 2008 hei noen som har vært borti det om de setter i gang fødsel fortidlig ( 3 uker før termin nå ) hvis man er veldig plaget. Har nemelig ikke sovet på 3 uker, hele kroppen klør heeeele tiden og har fryftelig " vokse " smerter i bena. hmm klageinnlegg veeldig sliten ja ;( bare lurer lix, man hører så mye rart atte!!
Lille_Sebastian :D Skrevet 25. desember 2008 #2 Skrevet 25. desember 2008 det er nok ikke noe god grunn nok for å bli satt i gang, ikke så tidlig som 3 uker vil jeg tro, jeg har nå gått med rier vært 10 min i 2 dager nå, og jeg fikk beskjed om att dette kunne ta tid før gikk over til fødsel, alt fra i dag til 2 uker :S Og jeg er 39 uker i dag, og ikke noe planer om igangsetting.., men syntes du skal snakke med jm om dette, for akupunktur kan du få av henne, for å slappe av mer og få sove litt før den store jobben Lykke til videre
birrisj05.02.09 Skrevet 25. desember 2008 #3 Skrevet 25. desember 2008 Du blir neppe satt i gang nei, desverre..
Fire småtroll Skrevet 26. desember 2008 #4 Skrevet 26. desember 2008 Eneste grunnen til å sette igang før termin på sykehuset her er at det er fare for liv og helse for mor eller barn å gå lengere... Så tviler på at de setter deg igang. De siste ukene er forferdelig slitsomme, enig med deg i det, men det er en del av det hele det også. Du får prøve å slappe av så godt du kan.
Sjifra Skrevet 26. desember 2008 #5 Skrevet 26. desember 2008 Hei! Jeg har/er også plaget av svangerskapskløe og forlangte å ta blodprøve av galle og-leververdiene mine og det viste seg og være noe for høye. Ble satt på ursofalk, som jeg skal gå på frem til fødselen. Legen mente det ikke var noe farlig med resultatet av blodverdiene men jordmor sendte meg rett inn på sykehuset og der blir jeg fulgt opp nå. Får ikke gå mer enn en dag overtid... Du burde ta en blodprøve!!! Det er så slitsom å ikke få en natts søvn pga en ligger og klør....så slapper en av litt selv også. De siste ukene er sååå trege. Lykke til!!
Tjukkebolla hjelper deg! Skrevet 26. desember 2008 #6 Skrevet 26. desember 2008 Jeg kjenner flere som ble satt igang pga stor plager. Men det var overhodet ikke fare for liv og helse for hverken mor eller barn.
jannemor;) Skrevet 27. desember 2008 Forfatter #7 Skrevet 27. desember 2008 takk for svar;) skl prate med jm å høre hva hun sier og anbefaler
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå