Gå til innhold

Ny test i dag


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og den var veldig blå, så det er jeg gravid gitt. Litt av en juleoverraskelse til både mor og far. Fikk gravid bladet i julestrømpen i morges av min kjære. Ikke helt klart å fordøye det enda, dette kommer til å blir veldig spennende :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Åh, gratulerer så mye!

Litt av en julegave da, samme hvor planlagt eller passende det var :)

Tenk å fortelle den lille når h*n blir stor at h*n var julegaven til mor og far i 2008 :)

Skrevet

hehe... jeg viste du var gravid....gratulerer så mye:))

Skrevet

Skal si det kom som et sjokk uansett. Nå må jeg legge alle kluter til og jobbe som en helt. Ikke tid til sykemelding her i gården nei :) Forspist meg i dag, UGHHH tror jeg kreperer.

Skrevet

Gratulerer med baby til neste jul ;o)

Skrevet

Gratulerer. For en julegave;)

Skrevet

Gratulerer så mye! Husker følelsen når jeg testet positivt på lille nyttårsaften for 4 år siden, utrolig at det er så lenge siden! :o)

Skrevet

Gratulerer så masse!! =)

 

Så koselig! Har lest flere av dine innlegg her når du har ventet i spenning på litt usikre svake tester.

Håper dere får det til å klaffe!! =)

 

 

Skrevet

Gratulerer! Min nyhet kommer i ny tråd..

Skrevet

Gratulerer så veldig mye!! Det var jo en god julegave du fikk deg, selv om det tar litt tid å fordøye som du skriver..Så koselig da å få gravid bladet i julestrømpe da:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...