klarforbaby!! Skrevet 22. desember 2008 #1 Skrevet 22. desember 2008 la meg i dag da bjynde det å dryppe av begge brystvortene,når eg klemte litt på dei spruta det..trudde ikkje melka kom på ei stund ej... andre som har vore borti det i veke 16 elle tidligare??
mars09+aug11? Skrevet 22. desember 2008 #2 Skrevet 22. desember 2008 hei, fikk det ca på samme tid som deg. er råmelk, som er den første melka babyen får når den blir født, og også den med mest næring i tror jeg. jeg syns det var litt morsomt i begynnelsen, så 2-3 ganger så klemte jeg litt på de for å se om det kom ut mer. og det var jo ikke så lurt da, for da blir det jo bare værre. så ikke klem på de hvertfall, da bare fremskynder du prossesen. men tror det er mange som får melk så tidlig:)
*emeline* Skrevet 22. desember 2008 #3 Skrevet 22. desember 2008 Nei, man skal ikke klemme ut råmelka. Den skal være til babyen, den er veldig næringsrik og tykk og skal mette godt når babyen kommer ut.
klarforbaby!! Skrevet 23. desember 2008 Forfatter #4 Skrevet 23. desember 2008 ok,klemte kun for å sjå om d virkeli va melk,hekje tenkt å gjær d meir akkurat:) takk for svar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå