(S)TinkerBelle <3 Skrevet 21. desember 2008 #1 Skrevet 21. desember 2008 www.tinkerbelle.blogg.no like fornøyd i år som i fjor og året før der.. hehe. ikke en glanspapirkurv i sikte. ;p
Mamma`n til en av hver :-) Skrevet 21. desember 2008 #2 Skrevet 21. desember 2008 Var et veldig fint tre, men for meg så blir det litt for upersonlig. Jeg elsker å henge opp all pynten som barna har lagd i barnehagen og skolen, men dette er jo smak og behag selvfølgelig:o)
cherry coke Skrevet 21. desember 2008 #3 Skrevet 21. desember 2008 Synes det var veldig fint. Er ikke begeistret for slike kurver selv, men heldigvis er barnehagen til jenta litt mer kreativ enn som så;-) Så her henges alt opp ( men aldri norske flagg eller kurver).
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 21. desember 2008 Forfatter #4 Skrevet 21. desember 2008 jepp. jeg liker mitt tre, og andre vil pynte med det som ungene har laget. cherry: barnehagen til lille bruker mye naturmateriale når de lager ting så jeg har to hvite tovede ullkuler fra i fjor ett sted, det er bare at jeg ikke kan finne de. jeg har også to lilla og de henger oppe på kjøkkenet. er ikke sånn at jeg gjemmer unna alt hun lager. hehehehe. faktisk står alt fremme. porselen, keramikk, tegninger.. you name it. bare ikke på juletreet. ;p
*Lissi* Skrevet 21. desember 2008 #5 Skrevet 21. desember 2008 Fint tre. Liker rødt og gull jeg da, så det er det som henger på juletreet her i huset. Ha en fin jul!
petite fleur Skrevet 21. desember 2008 #6 Skrevet 21. desember 2008 Nydelig tre! Akkurat min stil :-) Men jeg lurer på en ting: På kjøkkenet (jada, snoka litt lenger ned med det samme) ditt hadde du en hvit smijernsak med kroker på som hang i taket - hva heter det og HVOR får jeg kjøpt det??? Me want it NOW!
♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 21. desember 2008 #7 Skrevet 21. desember 2008 sann idyllisk juletre man ser på film, nydelig var det...
Espoir Skrevet 22. desember 2008 #8 Skrevet 22. desember 2008 Det var kjempefint. Og for ei søt og nydelig jente du har - hun var liksom sånn Astrid-Lindgren-søt, spesielt på bildet der hun baker pepperkaker. Og så synes jeg den Betty boop-looken din var ganske kul, hehe.
Gjest Skrevet 22. desember 2008 #9 Skrevet 22. desember 2008 Heeelt nydelig! AKKURAT samme stil vi har kjørt i år Stilfullt
BettyBoob Skrevet 22. desember 2008 #10 Skrevet 22. desember 2008 flott tre! vi har grantre med kun rødt og sølv i år + et par kongler sønnen mi har limt glitter på enkelt, men veldig pent!
Klara-Q <3 <3 <3 <3 Skrevet 22. desember 2008 #11 Skrevet 22. desember 2008 Kjempe fint tre ! Ligner litt på vårt, men jeg har litt gull og sløv blandet med det hvite.
Alba44 Skrevet 22. desember 2008 #12 Skrevet 22. desember 2008 Veldig pent! Og for ei fin jente du har! )
*Little Miss Sunshine* Skrevet 22. desember 2008 #13 Skrevet 22. desember 2008 Det var veldig fint tre, om jeg skulle ha pynt i bare noen faa farger saa be det ogsaa hvit, soelv og glass Men jeg har saa mange rare og fine pynte ting som jeg har kjoept hvert aar og arvet som jeg maa ha paa treet, saa her blir det litt blandet
Odd Molly Skrevet 22. desember 2008 #14 Skrevet 22. desember 2008 Må bare inrømme at je også snoket litt på hjemmesiden din, ble bare så utrolig fasinert! Juletreet ditt var helt nydelig! Jeg har sans for folk som gjør som de selv vil. Ungens julepynt MÅ vel ikke på død og liv henge på juletreet? Selv har jeg valgt å henge alt det fine ungene mine lager på juletreet, fordi jeg synes det er koselig.
Tøysetipp Skrevet 22. desember 2008 #15 Skrevet 22. desember 2008 Flotte jentene.. og juletreet:-) Du kjører stil du..
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 22. desember 2008 Forfatter #16 Skrevet 22. desember 2008 oktobernurk tjaaaa.. hva den heter aner jeg rett og slett ikke, men jeg har kjøpt den på en interiørbutikk på jessheim storsenter. lurer litt på om det er merket SIA som har den, men jeg kan høre med ei jeg kjenner som driver interiørbutikk om hvilket merke det egentlig er. takk for komplimentene på juletreet til dere alle.
petite fleur Skrevet 23. desember 2008 #18 Skrevet 23. desember 2008 Takk og takk, selv om Jessheim er et sted jeg sjelden og aldri ferdes.....men nå er jeg på utkikk overalt :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå