frøydis m/ 4 Skrevet 21. desember 2008 #1 Skrevet 21. desember 2008 mora til en voksen jente :-) Eldstejenta vår har hatt bursdag og blitt 18 år. Oppkjøring var bestilt på dagen, men beskjeden kom en time før det startet, at sensor var blitt syk! :-(( Jeg fikk telefon på jobb fra en gråtkvalt sinna jente som hadde gruet og gledet seg i lange tider. Heldigvis stablet de en vikar på beina til dagen etter, så da kom hun gledesstrålende og hadde klart det. Så nå har vi fått en ekstra sjåfør i heimen. Det er jammen meg litt godt, selv om jeg kjenner at jeg liker glatte veier og mørke kvelder ennå mindre enn før :-)
dritgrei hei hei! Skrevet 21. desember 2008 #2 Skrevet 21. desember 2008 gratulerer med stor jente i hus!! Jeg skjønner godt at mørke glatte vinterveier skremmer deg, men det går helst bra!
Maud Skrevet 21. desember 2008 #3 Skrevet 21. desember 2008 Gratulerer med dagen til jenta og gratulerer som mamma til en myndig dame. Kjipt at oppkjøring blir sabotert av syk sensor, så da var det bra at vikar var kjapt på plass. Det er klart det er skummelt med de første månedene på veien, så da er det tross alt fint med mange plussgrader og ingen snø!
Sara Rompompei Skrevet 21. desember 2008 #4 Skrevet 21. desember 2008 Gratulerer så masse med voksen jente. Og så flink hun var som fikk lappen på første forsøk. Det var ikke dårlig. Kjekt med en ekstra sjafør som nok slettes ikke er vond å be den første tiden. Det husker jeg i allefall selv fra den gang jeg var ung og hadde varmt førerkort i lomma hehe.
frøydis m/ 4 Skrevet 21. desember 2008 Forfatter #5 Skrevet 21. desember 2008 Nei, hun er ikke vond å be om kjøring. Tror følelsen av frihet er ubeskrivelig akkurat nå :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå