*Hønemor81* Skrevet 21. desember 2008 #1 Skrevet 21. desember 2008 Og tårene spratt da jeg så et lite hode og et bankende hjerte! Legen anslo at jeg var ca. 7 + 4, akkurat det samme som jeg trodde selv. Gleder meg masse til å gi foreldre og svigerforeldre en hyggelig julegave nå
katinka80 Skrevet 21. desember 2008 #2 Skrevet 21. desember 2008 Grattis masse August-baby. Må si meg enig i at det var en fantastisk følelse å se at et hjerte banket og at alt var vel med den lille;-) Skjønner godt at du gleder deg til å fortelle slik en stor nyhet. Det går mye bedre her også, da det er slutt på små blødningen, og vi ser frem til ny kontroll 14 januar. Ha en super fin søndag.
*Hønemor81* Skrevet 21. desember 2008 Forfatter #3 Skrevet 21. desember 2008 Takk! Godt å høre at småblødningene er over og at du har det bra. Hvis vi ikke snakkes her inne før jul, får du ha en riktig god jul og et godt nyttår!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå