celodi Skrevet 21. desember 2008 #1 Skrevet 21. desember 2008 Det er jammen ikke bare bare i disse dager=) Alt som skal gjøres til jul og handles osv..Kan ikke bare sette meg ned og se på heller... Ikke har jeg ro til det heller jeg da.. I dag skal vi ut og ake med ungene,sambo og jeg skal handle inn alt av mat o.l til jul..Sikkert milelang kø på obs..Handle siste gavene og pynte juletreet.. 12 dager til fødsel=)
mamman til Henrik & Kristoffer Skrevet 21. desember 2008 #2 Skrevet 21. desember 2008 jada:) Har 34 dager igjen til fødselen jeg da,men merker at det er ikke like lett med rengjøringa..vi kal ut å handle mat og juletre idag .håpe lillegutt klarer å oppføre seg..er litt i trassalderen om dagen..hehe
flypapir Skrevet 21. desember 2008 #3 Skrevet 21. desember 2008 Oj, må si du er sprek Jeg har 26 dager igjen og orker ikke så mye for tiden. Mannen må ta alt av husarbeid, mens jeg pusler med pynting og slik. Nå har jeg vært sykemeldt lenge pga bekkenløsning og kynnere, så kan vel si at jeg har blitt vandt til å ta ting heeelt med ro.. Gleder meg til å få tilbake litt energi!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå