♥ Jeg og gutta mine ♥ Skrevet 20. desember 2008 #1 Skrevet 20. desember 2008 er det noe jeg kan ha gjort feil? Ikke inkludert nok? Store er 3 år og 5 månder, lillebror er 9 månder. Han har vært glad i han tidligere, men nå den siste tiden virker det som om han bare er i veien og er irriterende. Han bare slår på han, koser omtrent aldri. Er nestn ikke snill mot han lenger. Jeg vet ikke hva jeg skal gjøre med det. Hva kan være årsaken? Er det noe vi hr gjort galt? Eller er dette vanlig? En periode gledet han seg til at lille skulle sove på rommet hans, men nå vil han ikke det heller.
mamma-til-4 Skrevet 20. desember 2008 #2 Skrevet 20. desember 2008 Dete er en vanskelig tid/alder for din eldste,så ikke leg sååååå mye i det.Men ikke overse det heller.Her har slike ting gått i rykk og napp. Men det som funket her var at eldste fikk litt alenetid med meg (mammagutt han) uten at vi snakket om lillebror i det hele tatt. Gikk på kino,og gjorde ting som lillebror ikke kunne være med på. Din største trenger nok tid alene og alene med en voksen:) Vi kan alle bli lei av folk som tråkker oppå oss, unger har bare ikke godt nok ordforråd til å pynte på sakene hehehe.... Lykke til:)
♥ Jeg og gutta mine ♥ Skrevet 20. desember 2008 Forfatter #3 Skrevet 20. desember 2008 ja vi prøver på det så ofte vi kan, men ikke alltid så lett. Vi bor også veldig trangt så det har nok mye å si det også. Men hva sier man? Jeg sier at jeg alltid vil være like glad i han uansett og da sier han at han vet det. Man føler seg jo litt mislykka også.
mamma-til-4 Skrevet 20. desember 2008 #4 Skrevet 20. desember 2008 Jeg har brukt mye: lillebror er heldig som har en så fin storebror som deg.... Lillebror klarer ikke det han vettu....han er liten,mens du klarer! Man må bare prøve seg frem,siden ungene ikke reagerer likt. Du er ikke misslykket...dette er ganske vanlig:)
♥ Jeg og gutta mine ♥ Skrevet 20. desember 2008 Forfatter #5 Skrevet 20. desember 2008 Ja jeg sier det ofte. At lillebror er heldig, at han har glad i storebror, at storebror kan lære lillebror mye osv. Godt åhøre at det er ganske vanlig
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå