Gå til innhold

Første bursdagsselskapet er vel overstått!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og det gikk innmari greit, om jeg så skal si det selv! Ungene var helt i hundre, ikke en konflikt - de trengte ingen form for aktivisering eller styring, men akte(kun èn som datt i bekken), sto på ski, fikk ansiktsmaling og fikk grilllet pølser og karbiser på tønnegrillen ute - og kaka ble neeesten helt spist opp. Sitteplassene var tolv høyballer c",)

 

 

Og best av alt - huset er jo urørt av bursdagsfeiringen, og all søpla kunne slenges rett på bålet!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så bra!! Det hørtes kjempemoro ut! Og så bare en i bekken, ingenting å si på det :)

 

Kan du arrangere min bursdag i mars? Eneste aberet er at det pleier å bli en del flaskesøppel som ikke går på bålet....

Skrevet

Jeg kunne jo starte med sånne events på heltid; stedet ligger sånn til at vi ikke plager noen naboer heller. Hvor mange gjester skal du ha? Hundre av de nærmeste? ;-)

Alle må ta med eget akeutstyr...!

Tønnegrillen og høyballene lar vi bare stå vinteren ut, flaskene tar Spar i mot, og nachspielet tar dere nede på landsbypuben før timebussen tar dere hjem til urbane strøk.

 

Se der, ferdig med planleggingen alt - det va'kke rare jobben! c",)

Skrevet

Så gøy det hørtes ut!!! Kan tenke meg det er en helt annen opplevelse for ungene enn å gå hjem med hver sin godtepose etter å ha vært inne og sett film og spist fotballkake eller prinsessemuffins;-D

 

Kult at dere fikk værgudene på deres side!

 

Det inspirerer til alternativ feiring. Gjorde det en del med de store, men ikke alltid årstidene er de gunstigste.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...