Gå til innhold

flere som håper de går over tiden?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det flere enn meg der ute som håper de går over tiden med graviditeten? Jeg er en av dem. Har termin rett oppunder jul og har IKKE lyst til å feire jul på klinikken. Har et barn fra før av også og det hadde vært kjekt å kunne kunne være med det akkurat denne dagen.

Samtidig er det ikke så kjekt å være i familiebesøk med mange mennesker med en baby som bare er et par dager gammel heller

Føler at nå når jeg har gåtti over 9 måneder som gravid klarer jeg et par dager ekstra. Venter hun til 25. des skal jeg være fornøyd, mens helst over nyttår!

 

Er jeg alene med å føle deg slikt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde det slik med nr 1. Hadde mens termin 25 desember og ul termin 5 januar. Jeg hadde bare rett og slett ikke lyst på desemberunge. Fikk heldigvis 5 januar.

Skrevet

Jul kommer det hvert år, og når man ser risikoen ved å gå for lenge på overtid ville jeg gladelig ha ofra jula enn å utsette meg selv og babyen for noen risiko!

 

Føder du tett opp til jul har sikkert de fleste forståelse for at du ikke vil ta med deg babyen i selskaper osv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...