Anonym bruker Skrevet 18. desember 2008 #1 Skrevet 18. desember 2008 Jeg syntes 6 uker. For da har ikke hjerte begynt å slå ennå
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2008 #2 Skrevet 18. desember 2008 9 mnd. For det er grensen for når en baby kan bli tatt vare på av andre en mor. Opp til det er det mor som skal velge.
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2008 #3 Skrevet 18. desember 2008 9 måneder?! Syntes grensen vi har i dag er helt fin. Da har man ikke begynt å kjenne liv ennå. For noen kan det ta litt tid å finne ut at de faktisk er gravide.
Cat.68 Skrevet 18. desember 2008 #4 Skrevet 18. desember 2008 Synes den grensen som er nå er helt grei. Siden det er mest vanlig at spontan aborter "som oftest" forekommer innen samme tidsrom.
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2008 #5 Skrevet 18. desember 2008 Syntes egentlig vi bør kutte ut abort tvert. Har du et uansket barn i magen får du adoptere det bort. Det kan få et verdig liv uten deg som mor også skjønner du.
MammatilMarcusoglillespiren<3 Skrevet 18. desember 2008 #6 Skrevet 18. desember 2008 jah....dette har vi da prøv då diskutere før...ingen vits:-P abort er abort og de som er for det er for det og de som er imot det er imot det...man må bare akseptere det. Trenger ikke å respektere det;)
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2008 #7 Skrevet 18. desember 2008 Det er jo store sjangser for at hjertet har begynt å slå når man er 6 veker på veg...er berre til å sjå på "fra uke til uke" her inne på BIM.....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå