prekæs Skrevet 18. desember 2008 #1 Skrevet 18. desember 2008 Har fått det rådet flere ganger, både av leger og som kjerringråd. Og melk bør man holde seg langt unna. Mener vel egentlig at rådet bør fungere. Diare i utviklingsland behandles jo med en salt og sukkerblanding. Eller?
♥ 2 prinsesser ♥ Skrevet 18. desember 2008 #2 Skrevet 18. desember 2008 Jeg fikk også anbefalt cola og saltstenger av legen da snuppa hadde diare i 3 uker for noen år siden.
-MtG- Skrevet 18. desember 2008 #3 Skrevet 18. desember 2008 Det er vel ikke så rart heller da. Salt for å binde vann i kroppen så ikke den blir uttørka av at alt fyker ut med en gang, og sukker for rask energi:)
prekæs Skrevet 18. desember 2008 Forfatter #4 Skrevet 18. desember 2008 Ikke sant. Mulig det var en tilfeldighet, men det var først etter litt coladrikking og potetgullspising at jeg begynte å bli frisk etter en sjau for ett par uker siden:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå