makkapakka med spire Skrevet 15. desember 2008 #1 Skrevet 15. desember 2008 Har en mann som jobber offshore, og vi hadde sex 10 des. Har veldig regelmessig mens. 29 dager. Ifølge babyverden skal jeg ha el 14 des og er fruktbar fra den 12-17des. Er alt håp ute da eller kan jeg ha et lite håp? Har i 2 dager hatt veldige "menssmerter" i magen og ryggen og veldig ømme bryster, men det har jeg alltid før mensen. IKM 29des
Prosjekt_baby84 Skrevet 15. desember 2008 #2 Skrevet 15. desember 2008 Sæden kan jo leve der inne i noen dager, men toppen 4. Så da er det et håp om at noen av soldatene hans har ligget og ventet på egget da:) Pleier du å kjenne menssmerter og murringer så tidlig? det er jo enda lenge til 29. desember. Og det var jo 14. desember i går, så det er vel litt tidlig å kjenne en evnt graviditet.
makkapakka med spire Skrevet 15. desember 2008 Forfatter #3 Skrevet 15. desember 2008 Pleier å kjenne litt murringer ca en uke før tr,så dette var litt tidlig. Men kanskje det er el jeg kjenner.Off trodde ikke jeg skulle bli så besatt av å bli gravid. Vi skulle bare slutte med prevansjon og bare ta det som det kommer. Sprøtt.. Litt stress med en mann som jobber offshore og er ute 14 dager om gangen:O(
Prosjekt_baby84 Skrevet 15. desember 2008 #4 Skrevet 15. desember 2008 Ja, det kan jeg forstå er stress. Kjipt om han er ute akkurat under el. Trodde ikke jeg skulle stresse med det jeg heller, men det er letter sagt enn gjort. Er det 1. pp for dere?
makkapakka med spire Skrevet 15. desember 2008 Forfatter #5 Skrevet 15. desember 2008 nei det er 3pp. Har et barn fra før som snart er 2år. Jeg har vært livredd forå bli gravid, helt til plutselig en dag for 3mnd siden:O) ganske rart hvordan kroppen fungerer. Hadde en veldig dramatisk fødsel som har satt dype spor i meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå