Gå til innhold

FORT. 38,2= feber og hjemme fra bhg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

litt sløv i blikket og kanskje bitte litt ekstra mammadalt, men ellers merker jeg ikke stort til at hun er noe dårlig. hva sier dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min får alltid minst 1,5 mer i løpet av dagen, så jeg hadde uten tvil hldt henne hjemme. De virker ofte veldig pigg på morran, også går luften ut av de utover dagen. 38,2 er jo ikke mye feber egentlig, men som sagt, den stiger mest sansynligvis.

Skrevet

hjemme fra bhg JA.

feberen stiger ofte utover dagen og er på morgenen man føler seg friskest.

38,2 er jo bra feber så tidlig på dagen

Skrevet

ja det er det jeg tenker også- egentlig.

 

men det er så typisk, jeg skal reise bort fra i dag til i morgen- for første gang, ellers er jeg alltid hjemme(om dagen sykmeldt). også blir det sånn... jajja, da får pappan komme seg hjem fra jobb i en veldig fart, for jeg skal dra om kort tid:)

 

takk for svar!!!

Skrevet

Ja, helt klart! Sitter selv med jenta mi som hadde feber i natt, men jeg sender henne ikke i bh etter ei natt med feber og dårlig søvn.

Skrevet

Så absolutt hjemme.. Feberen er som regel alltid lavest om morgenen.. Stiger gradvist utover dagen..

Skrevet

Ungen har feber, og skal da være hjemme fra barnehagen, ja. Det er ikke barnehagens ansvar å ta seg av syke barn.

 

Det er best å være hjemme med mamma eller pappa når man ikke er i form.

 

God bedring.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...