Gå til innhold

Blæh, ble satt tilbake 3 uker på termin jo!:(:(:(


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Var hos jordmor på ordinær UL og ble satt 3 uker tilbake!!

Så jeg er ikke i uke 20 jeg er i uke 17!:(

 

Også jeg som var såå glad for å være halveis! hehe..

 

Noen andre som har blitt satt tilbake så mye som 3 uker?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Med førstemann ble jeg satt til bake 17 dager.. Kjempekjedelig..

 

Men så kom hun midt i mellom de to terminen.

Skrevet

jeg ble ikke det, men skjønner at det er kjipt! Var redd for å endre terminen for mye selv. Når fikk du termin da? Regner med at du har vært på ul nylig, men vet jo ikke.. hehe..

Skrevet

Hehe, ja, har nettopp vært på ul!:)

 

Hadde opprinelig termin 08.05 men nå var babyen så liten i forhold til at den skulle vært 18 uker da, så jeg har fått y ul 30.12 for å fastslå termin, men de sa at det nok iallefall ble 3 uker senere!

 

Så får vel baby i slutten av mai/begynnelsen av juni da.. hehe

Skrevet

jeg gjorde det med nr 2! Og ultralyd tok feil, og jeg hadde rett!!!:-D kom på min menstermin han, som bestillt!;-)

Skrevet

Med nr 4 så hadde jeg termin 09.05, og fikk ul-termin 28.05. Gutten kom 12.05, og var 3,7 kg og ifølge jm som tok imot veeeeeldig til termin. Ikke noe fettlag igjen på huden.

 

Nr 6 hadde jeg termin 06.09, og ul-termin var 22.09. Nå ble jeg satt igang pga kraftig gallestensanfall, så hun kom 21.08. Hun var da 3 kg, og legene mente at det var min termin som var den riktige.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...