Gå til innhold

Ingen blødning, er alt ok da, eller kan man ha hatt SA?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Tullete sikkert, men lurer på om man kan ha hatt SA uten å ha hatt verken blødninger eller smerter. Nærmer meg de magiske 12 ukene, men har jo egentlig ikke fått noe bekreftet ennå. Kjenner at trøtthet og kvalme begynner å avtal littegrann, og det er vel ikke så rart. Men så begynte jeg å tenke på om det kan ha andre grunner.

 

Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det går an, ja, og det kalles missed abortion. Der dør fosteret uten at det blir en blødning med en gang. Vil bare råde deg til å ikke tenke for mye på den muligheten, for sannsynligvis er alt i sin skjønneste orden! Det er helt normalt at symtomene avtar når du har kommet så langt som du har.

Skrevet

Takk for svar. Jeg har egentlig ikke bekymra meg noe særlig før nå, så det er ingen grunn til å begynne. Jeg ringer legen i morra for å høre om svar på prøvene mine har kommet. Det vil sikkert betrygge meg litt også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...