Gå til innhold

noen som kan se litt her, lurte bare på noe.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har fått hjelp fra sosialen til kjøleskap og vaskemaskin, så er det slik at jeg kan kjøpe et kjøleskap som er bedre til samme pris bare brukt i 6mnd kjenner personen.

Jeg kjøpet et kjølskap i dag, og har levert kviteringen, jeg lurte derfor på om jeg kunne bytte inn kjølskapet og få tilbake pengene for så å kjøpe det andre?

Pleier de å kjekke opp etter man har levert kviteringen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det tror jeg ikke, de har ikke sjekket min komfyr, hvertfall;)

 

Pass bare på å få det skrevet at du betaler den og den summen fra den personen du kjøper av. Da har du ditt på det tørre, om så skulle skje at de sjekker. Det tror jeg ikke. det med kvitteringen er bare at de må ha orden i sine utposter, med vedlegget som er kvitteringen.

Skrevet

Får man tilbake kvitteringen fra sosialen da eller? For man får jo ikke pengene tilbake i butikken uten en originalkvittering.

Skrevet

Det sier du at du skal ha. De tar kopi av originalen:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...