Crazywoman Skrevet 11. desember 2008 #1 Skrevet 11. desember 2008 Etter graviditet, fødsel, sykehus opphold og en TRAVEL høst med mye styr skal jeg ENDELIG få klippet og stelt meg litt...JIPPI!!!!!!!!!!!! Har MYE og LAAAAAAAAAAAAAANGT hår. Lurer på hva jeg skal gjøre..... Noen trendye damer der ute som kan hjelpe meg??
brooklyn Skrevet 11. desember 2008 #2 Skrevet 11. desember 2008 Dessverre. Denne trendy småbarnsmoren kjører hestehalestilen...Det gjør vondt når små barnehender griper tak og holder fast:(
cherry coke Skrevet 11. desember 2008 #3 Skrevet 11. desember 2008 Synes det er finest når langt hår blir skjært istednfor klippet. Altså ingen beine kanter. Om du kler en liii tung lugg er jo det også veldig pent.
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 11. desember 2008 #4 Skrevet 11. desember 2008 Spørs sikkert litt på ansikts/hodefasong også - viktigere å finne noe man kler godt enn noe som er så trendy ) Selv har jeg hatt den samme sveisen i noen år nå, halvlangt (går vel til nedsiden av skulderbladene på det lengste) og oppklippet med skråskjært lugg. Veldig fornøyd med den og jeg syns den kler ansiktsfasongen min. Så striper jeg det litt ulikt innimellom når det trenger å freshes litt. Og kriteriet når jeg går til frisøren: "det må være sånn at jeg _kan_ få det i hestehale", for jeg hater hår i øynene når jeg er på jobb eller trening. Og så er det bittelitt mer praktisk når man har minibaby )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå