Gå til innhold

UVI og feber


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva kan det tyde på?

Var hos jordmor i dag, har fått ny urinveisinfeksjon uten at jeg har merka det. Hun spurte også om jeg har feber - hva kan det iallefall være om det hadde vært både utslag på urin og feber?

Siden de spurte om jeg hadde feber sist jeg hadde UVI også.. og tydeligvis var veldig opptatt av det.. sist kjente de også på ryggen min, og hvis det ikke gjorde vondt, så var alt greit.. jeg er jo helt dustete som ikke kommer på å spørre der og da :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hun ville nok sjekke at du ikke har fått nyrebekkenbetennelse.

Gravide er ekstra utsatte for det skjønner du, og om du har hatt det tidligere i livet er du enda mer utsatt.

 

Jeg har så og si aldri harr uvi og i mitt forjesvangerskap ble jeg syk,feber oppkast,vondt i ryggen og dro til legen. Fikk da vite at jeg hadde nyrebekkenbetennelse.

 

Så det er lett og få, bare vær forsiktig om du er plager av uvi, er ikke godt med nyrebekkenbet.

 

Lykke til og håper det går over snart og at du aldr i får det igjen :) :)

Skrevet

Ok, takk, da vet jeg det.. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...