Gå til innhold

er blitt modnet idag...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var hos jordmor idag å fikk modningsakupunktur og strippet. Har ikke skjedd annet enda enn at jeg må på do å gjøre nr 2 hele tiden. Ikke flere kynnere eller tegn til fødsel.

Så får bare krysse fingrene for at det skjer noe snart!!!

 

Håper på mye fødestøv:P

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har selv hatt modnings akupunktur 2 ganger, og her er det rier på gang, og hvis det ikke er noe fødsel innen julaften så skal jeg bli strippet, men jm regnet med han kom før jeg trengte å bli strippet.. men som sagt så kan dette ta noen uker da :S Men får krysse fingrene på att du får rier du å da :) Lykke til :)

Skrevet

Gikk en uke sist før noe skjedde, så har ikke store forventningene igrunn:)

Har ny time neste uke, men håper i største grad at noe er skjedd til da.

Lykke til selv lille_sebastian09

Skrevet

jeg har hatt 4 timer med modningsakupunktur nå. eneste jeg kjenner er flere kynnere samme dag, og dagen etter jeg har vært der, samt litt mensmurringer, også har magen sunket.

 

på fredag er jeg 39+2 og da setter han første runden med igangsettingsakupunktur. Gleder meg, kansje det blir vei i vellinga da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...