2SønnerSmå Skrevet 10. desember 2008 #1 Skrevet 10. desember 2008 Våknet av et "knepp" og et "plask" isted,men det har ikke kommet mer vann siden...? Men har hatt mens murringer siden det da,men blir usikker siden jeg ikke "lekker" mer. Jeg nekter å tro at jeg har tisset på meg..hehe..!! Det luktet heller ikke urin foresten. Dette er barn nr 2 foresten og startet med vannavgang sist også,men lakk mer da. Men hodet er lenger nede denne gangen.
Randis Skrevet 10. desember 2008 #2 Skrevet 10. desember 2008 Slik var det med nr.2 til meg. "tisset" på meg med et knepp og etter det kom det ikke mye. Høres ut som du snart skal få møte din lille. Vannet har nok gått. Lykke til!! Få høre hvordan det går når du vet mere da.
Ylva og Mathilde Skrevet 10. desember 2008 #3 Skrevet 10. desember 2008 Er 2 hinner såvidt jeg vet, så kanskje bare den ytterste som det har gått hull på? Jeg opplevde det samme som deg forrige gang, den kneppelyden og ikke så veldig mye vann, men jeg fikk sinnsyke rier med en gang vannet hadde gått, så det komm litt vann ved hver ri en god stund etterpå.
2SønnerSmå Skrevet 10. desember 2008 Forfatter #4 Skrevet 10. desember 2008 Takk for raske svar!! Jeg ringte føden nå,skal opp på en sjekk kl 17. Har lest noe om at det er 2 hinner,men tenkte ikke over det,har ikke kommet mer vann siden,heller ingen rier.Men kjenner mens murringer hele tiden da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå