Kongeørna Skrevet 9. desember 2008 #1 Skrevet 9. desember 2008 Hei alle damer over 35! Jeg hadde en ma og utskrapning i slutten av september,dvs 10 uker siden eller no... Har hatt tre blødninger med to ukers mellomrom, type vanlig mens (1-2 dager, som jeg pleier å menstruere). Hvor lenge er det vanlig å drive sånn? Og er det vanskelig å bli gravid før syklusen er skikkelig på plass??? Ingen krise her, har to friske, store barn, og siste graviditet var ikke planlagt, men siden jeg mista og vi hadde rukket å venne oss til tanken, har jeg lovet gubben at vi kan gå for nr tre.
tjorven- nr 3 Skrevet 10. desember 2008 #2 Skrevet 10. desember 2008 tror det er veldig forskjellig fra person til person. Jeg fikk mensen 33 dager etter utskapningen, og har hatt ustabil syklus etterpå. Hadde SA i juli . Vi går og for nr 3 : )
Kongeørna Skrevet 10. desember 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. desember 2008 Jeg har alltid hatt reglmessig 26 dager, så det blir spennende å se... Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå